domy Poznań, działka pod Poznaniem, deweloper Poznań

Strona główna    Do ulubionych    E-mail   
Aktualności

2008-07-01 Nowy projekt

Zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów z dniem 1 lipca 2008 r. wprowadzamy do sprzedaży nowy projekt domu o powierzchni 164,9 m2. Podstawową zaletą tego projektu jest jego niezwykła elastyczność, zarówno pod względem powierzchni, a więc kosztów zakupu jak i funkcjonalności poszczególnych pomieszczeń. W zasadzie powierzchnia tego domu może zmieniać się od 148 m2 do ponad 220 m2.
Jeśli natomiast chodzi o funkcjonalność może on być budowany bez garażu, z garażem jednostanowiskowym lub garażem dwustanowiskowym. Na parterze w zależności od gustu i potrzeb przyszłych właścicieli może znajdować się jeden lub dwa pokoje mieszkalneoprócz oczywiście pokoju dziennego łącznie z jadalnią, kuchni, spiżarni, małej łazienki i pomieszczenia gospodarczego. Rezygnując z jednego pokoju na parterze można uzyskać przepiękny zadaszony taras lub ogród zimowy. Na użytkowym poddaszu w podstawowej wersji znajdują się trzy sypialnie, dwie garderoby oraz przestronna łazienka. W wersji bardziej rozbudowanej mogą się tam znaleźć dodatkowo dwa pokoje i druga łazienka. 
Oczywiście standard budowy i wykończenia będzie taki sam jak w naszych poprzednich budynkach. 


2007 Na Skraju Puszczy by umbreitinteractive

Osiedle domów jednorodzinnych Poznań położone na skraju Puszczy Zielonki oferuje domy jednorodzinne Poznań, domy na sprzedaż Poznań.
Deweloper Poznań - sprzedam nowy dom Poznań: działka pod Poznaniem, domy pod Poznaniem, domy Poznań.
Sprzedam dom Poznań - nowy dom Poznań.