domy Poznań, działka pod Poznaniem, deweloper Poznań

Strona główna    Do ulubionych    E-mail   
Oferta

     Mamy przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję realizowaną na skraju "zielonych płuc" Poznania. Willowe Osiedle na Skraju Puszczy położone jest w Klinach, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki, zaledwie 6 km od granic Poznania. Piękna okolica, zdrowe powietrze, cisza i spokój oraz wspaniała lokalizacja sprawią, że znajdziesz tam swoje miejsce, swoją ostoję. Posiadanie domu w tej okolicy pozwala połączyć zalety życia wiejskiego na łonie natury, w otoczeniu malowniczych starych lasów i jezior z bliskim kontaktem z dużą, ciągle dynamicznie rozwijającą się aglomeracją.

     Na 23,5 ha terenie powstaje nowoczesny zespół willowy. Komfort i bezpieczeństwo mieszkańców to priorytet naszej firmy.  Kompleks ma sieć elektryczną i gazową, wewnętrzną kanalizację z własnym zbiornikiem na wody opadowe. Teren osiedla zostanie w pełni zagospodarowany- powstaną oświetlone drogi dojazdowe do budynków, chodniki, zieleń osiedlowa .

    W planach naszej firmy jest wybudowanie około 100 domów wyróżniających się ciekawą architekturą i funkcjonalnością rozwiązań. Dla bardzo wymagających klientów przygotowaliśmy opcję tzw. inteligentnego domu, pozwalającą użytkownikowi na elektroniczne zarządzanie wszystkimi funkcjami budynku. Nasze trzy pierwsze domy są już-w ramach promocji-wyposażone w odpowiednią instalację umożliwiającą realizację wspomnianej opcji.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.


2007 Na Skraju Puszczy by umbreitinteractive

Osiedle domów jednorodzinnych Poznań położone na skraju Puszczy Zielonki oferuje domy jednorodzinne Poznań, domy na sprzedaż Poznań.
Deweloper Poznań - sprzedam nowy dom Poznań: działka pod Poznaniem, domy pod Poznaniem, domy Poznań.
Sprzedam dom Poznań - nowy dom Poznań.