domy Poznań, działka pod Poznaniem, deweloper Poznań

Strona główna    Do ulubionych    E-mail   
O nas
   

     Generalnym inwestorem jest Firma Hurtofarm działająca na rynku od 1990 roku.
Dotychczas firma skupiała swoją działalność na branży farmaceutycznej i medycznej. Głównym przedmiotem działalności firmy jest promowanie, dystrybucja i sprzedaż specjalistycznych leków oraz wyrobów medycznych.
Od początku naszej działalności wspólpracujemy z wiodącymi na światowym rynku farmaceutycznym koncernami: Janssen Cilag, Genzyme, Ebewe, Imuna Pharma, HAAS Medizintechnik, TAD Pharma, Hal Allergy.

     Od 1998 roku rozwinęliśmy nową gałąź naszej działalności budując i otwierając sieć własnych stacji dializ. Stacje te muszą spełniać niezwykle wysokie standardy zarówno pod względem budowlanym, technicznym jak i sanitarnym. Do chwili obecnej wybudowaliśmy 30 stacji w różnych regionach Polski, niosąc pomoc ponad tysiącu chorym. Ponadto Hurtofarm jest właścicielem ośrodka AVOXOVA w Warszawie specjalizującego się w przeprowadzaniu badań klinicznych leków - zlecanych przez światowe koncerny farmaceutyczne.

     Od 2002 roku weszliśmy na rynek deweloperski wykupując 30-to hektarową  działkę w  Klinach pod  Poznaniem i przygotowując się do budowy osiedla willowego o wysokim standardzie. W latach 2003-2005 projektowaliśmy i budowaliśmy całą infrastrukturę osiedla (sieć kanalizacji deszczowej i domowej, sieć energetyczną i drogową).
W roku 2006 przystąpiliśmy do budowy pierwszych domów.

    Firma posiada certyfikaty ISO (patrz powyżej).


 


2007 Na Skraju Puszczy by umbreitinteractive

Osiedle domów jednorodzinnych Poznań położone na skraju Puszczy Zielonki oferuje domy jednorodzinne Poznań, domy na sprzedaż Poznań.
Deweloper Poznań - sprzedam nowy dom Poznań: działka pod Poznaniem, domy pod Poznaniem, domy Poznań.
Sprzedam dom Poznań - nowy dom Poznań.